CL31A106KAHNNNF
Numer produktu DigiKey
1276-CL31A106KAHNNNFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-CL31A106KAHNNNFCT-ND - Taśma cięta (CT)
1276-CL31A106KAHNNNFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL31A106KAHNNNF
Opis
CAP CER 10UF 25V X5R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CL31A106KAHNNNF Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)