CL21B225KPFNNNG jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 166 983
Arkusz danych
Udoskonalony
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 302 995
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Bezpośrednie
YAGEO
2.2 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CL21B225KPFNNNG
Numer produktu DigiKey
CL21B225KPFNNNG-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CL21B225KPFNNNG
Opis
CAP CER 2.2UF 10V X7R 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CL21B225KPFNNNG Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,053" (1,35mm)