CL21B225KAFNNNF
Numer produktu DigiKey
1276-CL21B225KAFNNNFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-CL21B225KAFNNNFCT-ND - Taśma cięta (CT)
1276-CL21B225KAFNNNFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL21B225KAFNNNF
Opis
CAP CER 2.2UF 25V X7R 0805
Szczegółowy opis
2.2 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL21B225KAFNNNF Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,053" (1,35mm)