CL21B225KPFNNNF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 91 669
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 0
Arkusz danych
KEMET
KEMET
W magazynie: 693
2.2 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CL21B225KPFNNNF
Numer produktu DigiKey
1276-CL21B225KPFNNNFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CL21B225KPFNNNF
Opis
CAP CER 2.2UF 10V X7R 0805
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,053" (1,35mm)