C0805C225K8RALTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 196 299
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 7 493
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 703
2.2 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805C225K8RALTU
Numer produktu DigiKey
399-C0805C225K8RALTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C225K8RALTU
Opis
CAP CER 2.2UF 10V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0805C225K8RALTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)