CL10A106MQ8NNNL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 2 877 199
Arkusz danych
Udoskonalony
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 39 216
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Bezpośrednie
YAGEO
Murata Electronics
10 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CL10A106MQ8NNNL
Numer produktu DigiKey
CL10A106MQ8NNNL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CL10A106MQ8NNNL
Opis
CAP CER 10UF 6.3V X5R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CL10A106MQ8NNNL Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)