CL10A106MQ8NNND jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Walsin Technology Corporation
YAGEO
YAGEO
Murata Electronics
KEMET
KEMET
TDK
10 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CL10A106MQ8NNND
Numer produktu DigiKey
1276-CL10A106MQ8NNNDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CL10A106MQ8NNND
Opis
CAP CER 10UF 6.3V X5R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CL10A106MQ8NNND Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)