CL10A106MQ8NNNC nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 2 881 769
Arkusz danych
Udoskonalony
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 39 216
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Bezpośrednie
YAGEO
Murata Electronics
Murata Electronics
Taiyo Yuden
KYOCERA AVX
10 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 0603 (1608 metryczne)