CL03B471KA3NNNC
Numer produktu DigiKey
1276-CL03B471KA3NNNCTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-CL03B471KA3NNNCCT-ND - Taśma cięta (CT)
1276-CL03B471KA3NNNCDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL03B471KA3NNNC
Opis
CAP CER 470PF 25V X7R 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 pF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0201 (0603 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL03B471KA3NNNC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)