C0603X7R1E471K030BA
Numer produktu DigiKey
445-7271-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-7271-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-7271-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0603X7R1E471K030BA
Opis
CAP CER 470PF 25V X7R 0201
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 pF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0201 (0603 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0603X7R1E471K030BA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Nie do nowych projektów
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)