GCM033R71E471KA03D
Numer produktu DigiKey
490-17744-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-17744-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-17744-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GCM033R71E471KA03D
Opis
CAP CER 470PF 25V X7R 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 pF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0201 (0603 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GCM033R71E471KA03D Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)