TS09-63-25-WT-260-SMT-TR
Numer produktu DigiKey
2223-TS09-63-25-WT-260-SMT-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2223-TS09-63-25-WT-260-SMT-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
2223-TS09-63-25-WT-260-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TS09-63-25-WT-260-SMT-TR
Opis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TS09-63-25-WT-260-SMT-TR Modele
Obrys
6,10mm x 3,70mm
Siła robocza
260gf
Temperatura robocza
-30°C - 80°C
Prąd znamionowy styku przy napięciu
0,05A przy 12V=
Skok przełącznika
0,25mm
2,50mm