TS09-63-25-R-160-SMT-TR
Numer produktu DigiKey
2223-TS09-63-25-R-160-SMT-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2223-TS09-63-25-R-160-SMT-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
2223-TS09-63-25-R-160-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TS09-63-25-R-160-SMT-TR
Opis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki dotykowe SPST-NO Uruchamiane od góry Montaż powierzchniowy
Kategoria
Orientacja aktuatora
Uruchamiane od góry
Prod.
Styl zakończenia
Gull Wing
Seria
Obrys
6,10mm x 3,70mm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Oświetlenie
Niepodświetlane
Status części
Aktywny
Siła robocza
160gf
Obwód
SPST-NO
Temperatura robocza
-30°C - 80°C
Funkcja przełącznika
Off-Mom
Materiał aktuatora
Poliftalamid (PPA)
Prąd znamionowy styku przy napięciu
0,05A przy 12V=
Skok przełącznika
0,25mm
Typ aktuatora
Prostokątny przycisk
Okres trwałości mechanicznej
40000 cykli
Typ mocowania
Bazowy numer produktu
Wysokość aktuatora ponad płytkę drukowaną
2,50mm