Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Rubycon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Rubycon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
100 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 8000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
50ZLH100MEFCM18X11.5
Numer produktu DigiKey
1189-50ZLH100MEFCM18X11.5-ND
Producent
Numer produktu producenta
50ZLH100MEFCM18X11.5
Opis
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
50ZLH100MEFCM18X11.5 Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
362 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Impedancja
74 mOhms
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
8000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C