63ZLJ100M8X11.5
Numer produktu DigiKey
1189-63ZLJ100M8X11.5-ND
Producent
Numer produktu producenta
63ZLJ100M8X11.5
Opis
CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF 63 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 8000h przy 105°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
500 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
130 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Napięcie - znamionowe
63 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Trwałość przy temperaturze
8000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C