50ZLJ100MT78X11.5 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 50ZLJ100MT78X11.5 |
Opis | CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 30 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 100 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 9000h przy 105°C |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 50ZLJ100MT78X11.5 Modele |
Kategoria | Polaryzacja Biegunowe |
Prod. | Zastosowania |
Seria | Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości 475 mA @ 120 Hz |
Opakowanie Taśma cięta (CT) Taśma i skrzynka (TB) | Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości 950 mA @ 100 kHz |
Status części Aktywny | Impedancja 120 mOhms |
Pojemność | Rozstaw odprowadzeń 0,138" (3,50mm) |
Tolerancja ±20% | Rozmiar / wymiar Śr. 0,315" (8,00mm) |
Napięcie - znamionowe 50 V | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,512" (13,00mm) |
Trwałość przy temperaturze 9000h przy 105°C | Typ mocowania |
Temperatura robocza -40°C - 105°C | Obudowa / skrzynia Promieniowe, puszka |