50YXJ100MCE8X11.5 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Rubycon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Rubycon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 3
Odpowiednik parametryczny
100 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 7000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
50YXJ100MCE8X11.5
Numer produktu DigiKey
1189-50YXJ100MCE8X11.5-ND
Producent
Numer produktu producenta
50YXJ100MCE8X11.5
Opis
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
50YXJ100MCE8X11.5 Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
388.5 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
555 mA @ 100 kHz
Impedancja
170 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,531" (13,50mm)
Trwałość przy temperaturze
7000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C