50YXG100MEFCT78X11.5
Numer produktu DigiKey
1189-50YXG100MEFCT78X11.5CT-ND - Taśma cięta (CT)
1189-50YXG100MEFCT78X11.5TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
50YXG100MEFCT78X11.5
Opis
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 4000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
50YXG100MEFCT78X11.5 Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
277.5 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
555 mA @ 100 kHz
Status części
Nieaktualne
Impedancja
170 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C