50ZLH100MEFCTA8X11.5
Numer produktu DigiKey
1189-50ZLH100MEFCTA8X11.5CT-ND - Taśma cięta (CT)
1189-50ZLH100MEFCTA8X11.5TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
50ZLH100MEFCTA8X11.5
Opis
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 8000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
50ZLH100MEFCTA8X11.5 Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
362 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Impedancja
74 mOhms
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
8000h przy 105°C
Temperatura robocza
-40°C - 105°C