Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Rubycon
W magazynie: 2 051
Arkusz danych
Bezpośrednie
Rubycon
W magazynie: 8 132
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 300
Udoskonalony
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 500
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 600
Panasonic Industry
Chemi-Con
Chemi-Con
W magazynie: 777
Nichicon
Nichicon
47 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 2000h przy 85°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
50JEV47M8X10.5
Numer produktu DigiKey
1189-50JEV47M8X10.5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1189-50JEV47M8X10.5CT-ND - Taśma cięta (CT)
1189-50JEV47M8X10.5DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
50JEV47M8X10.5
Opis
CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
50JEV47M8X10.5 Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
240 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
360 mA @ 10 kHz
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
50 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Temperatura robocza
-40°C - 85°C