UCX1H470MCS1GS
Numer produktu DigiKey
493-13624-2-ND - Taśma i szpula (TR)
493-13624-1-ND - Taśma cięta (CT)
493-13624-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
UCX1H470MCS1GS
Opis
CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 250mOhm 2000h przy 135°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UCX1H470MCS1GS Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Parametry znamionowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
135 mA @ 120 Hz
Status części
Nie do nowych projektów
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
270 mA @ 100 kHz
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,433" (11,00mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
250mOhm
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 135°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Temperatura robocza
-40°C - 135°C