EMVL500ARA470MHA0G
Numer produktu DigiKey
565-EMVL500ARA470MHA0GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
565-EMVL500ARA470MHA0GCT-ND - Taśma cięta (CT)
565-EMVL500ARA470MHA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EMVL500ARA470MHA0G
Opis
CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 5000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EMVL500ARA470MHA0G Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
92 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
99.36 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,406" (10,30mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
50 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Temperatura robocza
-40°C - 105°C