35YXH2200MEFCCE16X31.5 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Rubycon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Rubycon
W magazynie: 337
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 481
Chemi-Con
W magazynie: 1 297
Nichicon
Nichicon
W magazynie: 413
Udoskonalony
TDK
Udoskonalony
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 526
W magazynie: 302
2200 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 10000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
35YXH2200MEFCCE16X31.5
Numer produktu DigiKey
1189-35YXH2200MEFCCE16X31.5-ND
Producent
Numer produktu producenta
35YXH2200MEFCCE16X31.5
Opis
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
35YXH2200MEFCCE16X31.5 Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.415 A @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.45 A @ 100 kHz
Status części
Nieaktualne
Impedancja
17 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,319" (33,50mm)
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C