35ZLH2200MEFCCE16X25
Numer produktu DigiKey
1189-35ZLH2200MEFCCE16X25-ND
Producent
Numer produktu producenta
35ZLH2200MEFCCE16X25
Opis
CAP ALUM 35V POLAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 mF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 10000h przy 105°C
Kategoria
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.541 A @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.63 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
13 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,063" (27,00mm)
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C