B41888C7228M000
Numer produktu DigiKey
495-B41888C7228M000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B41888C7228M000
Opis
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 19mOhm przy 10kHz 10000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B41888C7228M000 Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Parametry znamionowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.6 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
17 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,319" (33,50mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
19mOhm przy 10kHz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-55°C - 105°C