RB162L-40TE25 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Rohm Semiconductor
W magazynie: 2 839
Arkusz danych
Bezpośrednie
onsemi
W magazynie: 23 343
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Similar
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Central Semiconductor Corp
Nexperia USA Inc.
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
STMicroelectronics
Diody 40 V 1A Montaż powierzchniowy PMDS
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RB162L-40TE25
Numer produktu DigiKey
RB162L-40TE25TR-ND - Taśma i szpula (TR)
RB162L-40TE25CT-ND - Taśma cięta (CT)
RB162L-40TE25DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RB162L-40TE25
Opis
DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDS
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
500 µA @ 40 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
PMDS
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
40 V
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
550 mV @ 1 A