RB162LAM-40TR
Numer produktu DigiKey
RB162LAM-40TR-ND - Taśma i szpula (TR)
RB162LAM-40CT-ND - Taśma cięta (CT)
RB162LAM-40DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RB162LAM-40TR
Opis
DIODE SCHOTTKY 40V 1A PMDTM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 40 V 1A Montaż powierzchniowy PMDTM
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RB162LAM-40TR Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 40 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
PMDTM
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
40 V
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
550 mV @ 1 A