STPS1L40AY
Numer produktu DigiKey
497-12286-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-12286-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-12286-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STPS1L40AY
Opis
DIODE SCHOTTKY 40V 1A DO214AC
Szczegółowy opis
Diody 40 V 1A Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Modele EDA/CAD
STPS1L40AY Modele
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
35 µA @ 40 V
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa dostawcy urządzenia
DO-214AC (SMA)
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
40 V
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
500 mV @ 1 A