RT9193-18GB
Numer produktu DigiKey
1028-1016-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1028-1016-1-ND - Taśma cięta (CT)
1028-1016-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RT9193-18GB
Opis
IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT23-5
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA SOT-23-5
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RT9193-18GB Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
130 µA
Prod.
PSRR
70dB - 50dB (100Hz - 10kHz)
Status części
Ostatnio kupiono
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
SC-74A, SOT-753
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-5
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,8V