ADP1713AUJZ-1.8-R7
Numer produktu DigiKey
505-ADP1713AUJZ-1.8-R7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-ADP1713AUJZ-1.8-R7CT-ND - Taśma cięta (CT)
505-ADP1713AUJZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADP1713AUJZ-1.8-R7
Opis
IC REG LIN 1.8V 300MA TSOT-23-5
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA TSOT-23-5
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ADP1713AUJZ-1.8-R7 Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
70 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
420 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
72dB (1kHz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Włączanie, obejście
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, zbyt niskie napięcie (UVLO)
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa / skrzynia
SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
TSOT-23-5
Spadek napięcia (maks.)
0,23V przy 300mA