RT9193-33GB | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | RT9193-33GB |
Opis | IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5 |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA SOT-23-5 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | RT9193-33GB Modele |
Kategoria | Prąd - wyjściowy |
Prod. | Prąd - spoczynkowy (Iq) 130 µA |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | PSRR 70dB - 50dB (100Hz - 10kHz) |
Status części Ostatnio kupiono | Charakterystyka sterowania Aktywacja |
Konfiguracja wyjściowa | Funkcje ochronne Przetężenie, nadmierna temperatura |
Typ wyjścia | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Liczba regulatorów 1 | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - wejściowe (maks.) 5,5V | Obudowa / skrzynia SC-74A, SOT-753 |
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone) 3,3V | Obudowa dostawcy urządzenia SOT-23-5 |
Spadek napięcia (maks.) 0,3V przy 300mA | Bazowy numer produktu |