XLP538155.520000X jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
CTS-Frequency Controls
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
CTS-Frequency Controls
W magazynie: 0
Arkusz danych
SiTime
Suntsu Electronics, Inc.
W magazynie: 177
155.52 MHz XO (standardowe) LVPECL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
XLP538155.520000X
Numer produktu DigiKey
XLP538155.520000X-ND
Producent
Numer produktu producenta
XLP538155.520000X
Opis
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Seria
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Opakowanie
Listwa
Prąd - zasilania (maks.)
120mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,203" x 0,132" (5,15mm x 3,35mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,055" (1,40mm)