SXO53P3D271-155.520M
Numer produktu DigiKey
2388-SXO53P3D271-155.520M-ND
Producent
Numer produktu producenta
SXO53P3D271-155.520M
Opis
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
155.52 MHz XO (standardowe) LVPECL Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Wyjście
LVPECL
Prod.
Napięcie - zasilania
3,3V
Seria
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania (maks.)
80mA
Rezonator bazowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)