71V3576S133PFG jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
W magazynie: 66
W magazynie: 0
SRAM - synchroniczny, SDR Pamięci IC 4,5Mbit Równoległe 133 MHz 4.2 ns 100-TQFP (14x14)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
71V3576S133PFG
Numer produktu DigiKey
71V3576S133PFG-ND
Producent
Numer produktu producenta
71V3576S133PFG
Opis
IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 100TQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Częstotliwość zegara
133 MHz
Czas dostępu
4.2 ns
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
3,135V - 3,465V
Temperatura robocza
0°C - 70°C (TA)