71V35761S166PFGI jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Renesas Electronics Corporation
W magazynie: 66
W magazynie: 72
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
W magazynie: 154
SRAM - synchroniczny, SDR Pamięci IC 4,5Mbit Równoległe 166 MHz 3.5 ns 100-TQFP (14x14)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
71V35761S166PFGI
Numer produktu DigiKey
71V35761S166PFGI-ND
Producent
Numer produktu producenta
71V35761S166PFGI
Opis
IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 100TQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Częstotliwość zegara
166 MHz
Czas dostępu
3.5 ns
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
3,135V - 3,465V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)