71V35761S200PFG jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Renesas Electronics Corporation
W magazynie: 66
W magazynie: 72
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
W magazynie: 154
SRAM - synchroniczny, SDR Pamięci IC 4,5Mbit Równoległe 200 MHz 3.1 ns 100-TQFP (14x14)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
71V35761S200PFG
Numer produktu DigiKey
800-1472-ND
Producent
Numer produktu producenta
71V35761S200PFG
Szczegółowy opis
Częstotliwość zegara
200 MHz
Czas dostępu
3.1 ns
Status części
Nieaktualne
Napięcie - zasilania
3,135V - 3,465V
Temperatura robocza
0°C - 70°C (TA)