Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
ECS Inc.
W magazynie: 8 380
Arkusz danych
25 MHz TCXO HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RTXE-2016ED333-C-25.000-TR
Numer produktu DigiKey
2151-RTXE-2016ED333-C-25.000-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2151-RTXE-2016ED333-C-25.000-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
2151-RTXE-2016ED333-C-25.000-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RTXE-2016ED333-C-25.000-TR
Opis
XTAL OSC TCXO 25MHZ 3.3V HCMOS
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±2,5ppm
Seria
Bezwzględny zakres regulacji częstotliwości (APR)
±1ppm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania (maks.)
5,5mA
Rezonator bazowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)