RH100-16.000-10-1010-EXT-TR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Raltron Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Raltron Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
16 MHz ±10ppm Kryształy 10pF 70 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RH100-16.000-10-1010-EXT-TR
Numer produktu DigiKey
2151-RH100-16.000-10-1010-EXT-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RH100-16.000-10-1010-EXT-TR
Opis
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
Szczegółowy opis
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
16 MHz
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)