R2520-16.000-9-1010-EXT-TR
Numer produktu DigiKey
2151-R2520-16.000-9-1010-EXT-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2151-R2520-16.000-9-1010-EXT-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
2151-R2520-16.000-9-1010-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
R2520-16.000-9-1010-EXT-TR
Opis
CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 MHz ±10ppm Kryształy 9pF 150 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
9pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
16 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)