Dostępne zamienniki:
Similar
CTS-Frequency Controls
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
CTS-Frequency Controls
W magazynie: 0
Arkusz danych
24 MHz ±30ppm Kryształy 18pF 120 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
R2016
R2016-24.000-18-3030-EXT-TR
Numer produktu DigiKey
2151-R2016-24.000-18-3030-EXT-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2151-R2016-24.000-18-3030-EXT-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
R2016-24.000-18-3030-EXT-TR
Opis
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Szczegółowy opis
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
120 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
24 MHz
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)