ABM7-40.000MHZ-R30-D4-T
Numer produktu DigiKey
535-ABM7-40.000MHZ-R30-D4-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ABM7-40.000MHZ-R30-D4-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ABM7-40.000MHZ-R30-D4-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABM7-40.000MHZ-R30-D4-T
Opis
CRYSTAL 40.0000MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 MHz ±30ppm Kryształy 18pF 30 Ohms 2-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ABM7-40.000MHZ-R30-D4-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
30 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
40 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
2-SMD (6x3,5)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,138" (6,00mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,055" (1,40mm)