R2016-20.000-10-3030-EXT-TR
Numer produktu DigiKey
2151-R2016-20.000-10-3030-EXT-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2151-R2016-20.000-10-3030-EXT-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
2151-R2016-20.000-10-3030-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
R2016-20.000-10-3030-EXT-TR
Opis
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 MHz ±30ppm Kryształy 10pF 200 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
20 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)