SX1B20.000F1010F30
Numer produktu DigiKey
5852-SX1B20.000F1010F30TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SX1B20.000F1010F30
Opis
CRYSTAL 20.0000MHz 10pF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 MHz ±10ppm Kryształy 10pF 200 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
20 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,018" (0,45mm)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm