QT49-16.000MAAJ-B
Numer produktu DigiKey
4981-QT49-16.000MAAJ-B-ND
Producent
Numer produktu producenta
QT49-16.000MAAJ-B
Opis
HC49 30PPM @25C 30PPM (-20 TO 7
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 MHz ±30ppm Kryształy 18pF 30 Ohms HC-49/US
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
30 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
16 MHz
Rozmiar / wymiar
0,453" x 0,197" (11,50mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,145" (3,68mm)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm