4606X-102-470LF
Numer produktu DigiKey
4606X-2-470LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
4606X-102-470LF
Opis
RES ARRAY 3 RES 47 OHM 6SIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 Ohm ±1Ohm 300mW Moc na element Izolowane 3 Układy i sieci rezystorowe ±250ppm/°C 6-SIP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
4606X-102-470LF Modele
Kategoria
Moc na element
300mW
Producent
Bourns Inc.
Współczynnik temperaturowy
±250ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
6-SIP
Typ obwodu
Izolowane
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SIP
Rezystancja (omy)
47
Rozmiar / wymiar
0,598" x 0,098" (15,19mm x 2,49mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1Ohm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,200" (5,08mm)