QT325S-12.000MEEQ-T
Numer produktu DigiKey
4981-QT325S-12.000MEEQ-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4981-QT325S-12.000MEEQ-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
4981-QT325S-12.000MEEQ-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
QT325S-12.000MEEQ-T
Opis
3.2X2.5 10PPM @25C 10PPM (-20 TO
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 MHz ±10ppm Kryształy 10pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
12 MHz
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm