6SEPC680M+T
Numer produktu DigiKey
P16426CT-ND - Taśma cięta (CT)
P16426TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
6SEPC680M+T
Opis
CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
680 µF 6.3 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 7mOhm 5000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
6SEPC680M+T Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Producent
Panasonic Industry
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
332 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
6.64 A @ 100 kHz
Status części
Nie do nowych projektów
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Typ
Polimer
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Pojemność
680 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Tolerancja
±20%
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
7mOhm
Bazowy numer produktu
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C