PYA12T050240
Numer produktu DigiKey
993-PYA12T050240-ND
Producent
Numer produktu producenta
PYA12T050240
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12 W
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5V 12 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Wiele ostrzy (sprzedawane oddzielnie) Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
75mW (maks.)
Producent
Phihong USA
Polaryzacja
Środek dodatni
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
Poziom VI
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 10,0mm
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Długość sznura
59" (1,50m)
Typ wejścia
Wiele ostrzy (sprzedawane oddzielnie)
Złącze wejściowe
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
2,32" x 1,61" x 1,29" (59,0mm x 40,9mm x 32,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
5V
Agencja zatwierdzająca
CE, cULus, UKCA
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,4A
Numer standardowy
Moc (W)
12 W