PYA15T050300
Numer produktu DigiKey
993-PYA15T050300-ND
Producent
Numer produktu producenta
PYA15T050300
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 15 W
Szczegółowy opis
5V 15 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Wiele ostrzy (sprzedawane oddzielnie) Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
75mW (maks.)
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 10,0mm
Długość sznura
59" (1,50m)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
2,32" x 1,61" x 1,29" (59,0mm x 40,9mm x 32,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
5V
Prąd - wyjściowy (maks.)
3A
Numer standardowy
Moc (W)
15 W