PSC15R-050-R
Numer produktu DigiKey
993-PSC15R-050-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
PSC15R-050-R
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 15W
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5V 15 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Wiele ostrzy (sprzedawane oddzielnie) Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
100mW (maks.)
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 10,0mm
Długość sznura
59" (1,50m)
Typ wejścia
Wiele ostrzy (sprzedawane oddzielnie)
Złącze wejściowe
Wiele ostrzy
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
2,82" x 1,77" x 1,30" (71,7mm x 45,0mm x 33,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
5V
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cULus
Prąd - wyjściowy (maks.)
3A
Waga
0.333lb (151.05g)
Moc (W)
15 W